Archiwum miesiąca: październik 2022

Wernisaż prac p. Teresy Mika w Gorzowie Wlkp.

28 października w Galerii UTW w Gorzowie Wlkp. odbył się wernisaż prac p. Teresy Mika. Wydarzenie przyciągnęło bardzo wielu miłośników sztuki- wziął w nim udział również Burmistrz Miasta i Gminy Witnica, p. Dariusz Jaworski. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Wizyta przedszkolaków w „SOWIE”

19 października odwiedziły nas Przedszkolaki z Międzyrzecza 👧👦Było gwarno, głośno i radośnie- dzieci były bardzo podekscytowane, zarówno eksponatami, jak i warsztatami w Majsterni! Zapraszamy ponownie!   

Zgarnij darmowy bilet do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

Na czym polega akcja? Odwiedź „SOWĘ” w Witnicy Zapytaj o Kartę Stałego Klienta Za każdym razem, gdy nas odwiedzisz, na Twojej Karcie przybijemy pieczątkę – zbierz trzy, a Kartę zamienimy na bilet wstępu do Centrum Kopernika w Warszawie! Szczegóły akcji promocyjnej znajdziesz w regulaminie: Regulamin akcji promocyjnej ———- Inicjatywa „SOWA – Strefa Odkrywania, Wyobraźni i… Continue Reading Zgarnij darmowy bilet do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie!

Wykład muzyczny w UTW

Zapraszamy na wykład muzyczny pt. „Konkursy Henryka Wieniawskiego”.Prowadzącym będzie wybitny muzyk, p. Lech Serpina. 📍Miejsce: Żółty Pałacyk🗓 termin: 17 października🕓 godz. 16:00  

Wizyta Stypendystów w „SOWIE”

Wizyta Stypendystów w „SOWIE”27 września 2022 r. odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów gratulacyjnych oraz stypendiów za wysokie wyniki w nauce w roku szkolnym 2021/2022 – otrzymali je uczniowie Szkół Podstawowych i Ponadpodstawowych.Dyplomy oraz listy gratulacyjne dla rodziców zostały wręczone przez Burmistrza, p. Dariusza Jaworskiego oraz Kierownik Wydziału Kultury, Oświaty i Sportu Panią Katarzynę Domarecką.Po uroczystości… Continue Reading Wizyta Stypendystów w „SOWIE”