Zapraszamy na Dobre Styczniowe Kino – 3 HITY !!!

 

Piątek, 18 stycznia
Witnica – Sala RCR

Po raz pierwszy zagramy dla Was aż 3 filmy !!!

16.00 Bajka dla dzieci
Miśków 2-óch w Nowym Jorku

Znów zaśmieją się wam pysie, bo do akcji wchodzą misie. Przygotujcie się na ciąg dalszy komediowej hecy w wielkim mieście! Uwielbiany przez polskich widzów Misiek powraca do Nowego Jorku, by po raz drugi rozbawiać wszystkich do białości. Kontynuacja animowanego hitu z 2016 roku, to jeszcze więcej przygód, humoru i dobrej zabawy w towarzystwie znanych oraz zupełnie nowych bohaterów. Tym razem za globalne rozśmieszenie w kinach odpowiadać będą twórcy wielkich familijnych przebojów: „Toy Story”, „Garfield” i „Evan Wszechmogący”. Natomiast w obsadzie polskiej wersji językowej, podobnie jak w części pierwszej, usłyszymy topowych aktorów dubbingowych.

18.00 Zabawa Zabawa

„Zabawa zabawa” to najnowszy film Kingi Dębskiej, autorki hitu „Moje córki krowy” pokazujący historię trzech kobiet mających problem z alkoholem. W rolach głównych: Agata Kulesza, Dorota Kolak, Maria Dębska i Marcin Dorociński.
Film „Zabawa zabawa” został już pokazany na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie walczy o nagrodę główną – Złote Lwy.

20.00 Fuga
Fuga w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej to najnowszy obraz autorki wielokrotnie nagradzanych Córek Dancingu to produkcja z gatunku mystery, charakterystycznego dla twórczości Davida Lyncha. Fuga dotyka problemu „fugi dysocjacyjnej” – zaburzenia wywoływanego długotrwałym stresem i uczuciem braku szczęścia. Człowiek poddany tym emocjom może stracić pamięć, a jego mózg może stworzyć nową osobowość biegunowo odmienną od dotychczasowej.
Za scenariusz „Fugi” odpowiedzialna jest Gabriela Muskała, która wciela się także w główną bohaterkę. W filmie wystąpią ponadto Łukasz Simlat, Dorota Kolak, Małgorzata Buczkowska, Piotr Skiba i Zbigniew Waleryś.

Bilety :
14zł ulgowy
16zł normalny

Piątek, 18 stycznia
Witnica – Sala RCR

Bilety do nabycia przed seansem
Napoje i popcorn również 🙂

Zapraszamy 🙂
MDK Witnica

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *