KONKURS RECYTATORSKI – 13 KWIETNIA 2023

przez | 03/06/2023

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Recytatorskim, który odbędzie się 13 kwietnia.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Witnica.

ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

1. Na zgłoszenia czekamy do 31 marca.
  2. Uczestnika zgłasza placówka szkolna/ nauczyciel/ instruktor poprzez formularz informacyjny.
  3. Najpóźniej w dniu konkursu należy dostarczyć deklaracje (RODO, zgoda na publikację wizerunku, informacja o zapoznaniu się z regulaminem)- te podpisane muszą być przez rodziców/ opiekunów prawnych.
  4. Formularz zgłoszenia, regulamin oraz deklaracja dostępne są na stronie internetowej Miejskiego Domu Kultury w zakładce Lubuskie Konfrontacje Artystyczne 2023r.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 13 kwietnia o godz. 10:00 w Małym Centrum Nauki Kopernik „SOWA” w Witnicy (budynek RCR, ul. Żwirowa/Witnica).

Przed konkursem prosimy o  podejście do punku przyjęć przy głównym wejściu i potwierdzenie obecności przybyłych uczestników.

DALSZE ETAPY KONKURSU

Eliminacje Miejskie wyłonią Uczestników, którzy otrzymają nominacje do wzięcia udziału w kolejnych etapach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych:

1. Eliminacje Miejskie – 13 marca, Miejski Dom Kultury w Witnicy
  2. Eliminacje Powiatowe – 24 kwietnia, Centrum Kultury i Rekreacji w Santoku  Przejdź do strony organizatora
  3. Finał Wojewódzki – 17 maja , Gminny Ośrodek Kultury w Kłodawie Przejdź do strony organizatora

Serdecznie zapraszamy!