Konkurs Fotograficzny- eliminacje miejskie

przez | 01/18/2023

Już w marcu odbędzie się Konkurs Fotograficzny pt. „Grasz w zielone?”

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży z terenu miasta i gminy Witnica.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszenia – te dostępne są w zakładce „Lubuskie Konfrontacje Lubuskie 2023”, którą znajdziesz  TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 28 lutego!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas wystawy 15 marca o godz. 16:00 w Małym Centrum Kopernika „SOWA” w Witnicy. Wystawa prac fotograficznych połączona zostanie z wystawą prac plastycznych, które wezmą udział w Konkursie Plastycznym, organizowanym również w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych.

DALSZE ETAPY KONKURSU

Eliminacje Miejskie wyłonią Uczestników, którzy otrzymają nominacje do wzięcia udziału w kolejnych etapach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych:

1. Eliminacje Miejskie – 15 marca, Miejski Dom Kultury w Witnicy
  2. Eliminacje Powiatowe – 26 kwietnia, Miejski Dom Kultury w Witnicy Przejdź do strony organizatora
  3. Finał Wojewódzki – 6 czerwca, Zielonogórski Ośrodek Kultury Przejdź do strony organizatora