Lubuskie Konfrontacje Artystyczne 2023

Lubuskie Konfrontacje Artystyczne są wyjątkową inicjatywą instytucji kultury województwa lubuskiego. Pod wspólną marką tworzony jest festiwal kulturalny, prezentujący umiejętności uczestników w wielu kategoriach artystycznych.

Wydarzenia organizowane w ramach LKA są świetną okazją do wymiany doświadczeń, rozwoju artystycznego, zaprezentowania swoich umiejętności szerszemu gronu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z tegoroczną ofertą na 2023 rok!Już w marcu odbędzie się Konkurs Wokalny pt. „Co Ci w duszy śpiewa?”. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież z terenu miasta i gminy Witnica. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia.

Do 1 marca czekamy na wypełniony formularz (dostępny poniżej)!

7 marca odbędzie się koncert muzyczny w Małym Centrum Nauki Kopernik „SOWA” podczas którego wręczone zostaną nominacje do dalszych etapów konkursu.Już w marcu odbędzie się Konkurs Instrumentalny pt. „Co Ci w duszy gra?”. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież z terenu miasta i gminy Witnica. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszenia.

Do 1 marca czekamy na wypełniony formularz zgłoszenia (dostępny poniżej)!

7 marca odbędzie się koncert muzyczny w Małym Centrum Nauki Kopernik „SOWA” podczas którego wręczone zostaną nominacje do dalszych etapów konkursu.Już w marcu odbędzie się Konkurs Plastyczny pt. „Pokój dla artysty”. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież z terenu miasta i gminy Witnica. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić elektroniczny formularz dostarczyć swoją pracę do biura na Stadionie Miejskim/ul. Strzelecka2/Witnica. Serdecznie zapraszamy!

Do 28 lutego czekamy na wypełniony formularz zgłoszenia (dostępny poniżej)!

15 marca podczas wystawy w Małym Centrum Nauki Kopernik „SOWA” odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu!Już w marcu odbędzie się Konkurs Fotograficzny pt. „Grasz w zielone?” Uczestnikami konkursu mogą być dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież z terenu miasta i gminy Witnica. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić elektroniczny formularz oraz dołączyć do niego fotografię. Serdecznie zapraszamy!

Do 28 lutego czekamy na wypełniony formularz zgłoszenia (dostępny poniżej)!

15 marca podczas wystawy w Małym Centrum Nauki Kopernik „SOWA” odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu!

Uwaga! Fotografie można wysłać poprzez elektroniczny formularz lub dosłać na adres e- mail organizacja@mdk.witnica.plFOTOGRAFIA – etap powiatowy

26 kwietnia 2023 r. odbędzie się etap powiatowy konkursu fotograficznego, organizowanego w ramach LKA. Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 kwietnia.

Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie jeszcze w styczniu – najpierw jednak pojawi się regulamin i formularz zgłoszenia do etapu gminnego.

Szczegóły wkrótce!


LKA na etapie powiatowym – terminy

Znamy już terminy poszczególnych konkursów na etapie powiatowym. W tej edycji MDK Witnica organizuje konkurs powiatowy w kategorii FOTOGRAFIA, który odbędzie się 26 kwietnia. O wszelkich szczegółach będziemy informować na bieżąco!


Konkursy na etapie wojewódzkim – terminy

Znamy już poszczególne terminy konkursów na etapie wojewódzkim. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wzięcia udziału w eliminacjach – najpierw gminnym, następnie powiatowym. Szczegóły wkrótce!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *