Konkurs Instrumentalny – eliminacje miejskie

przez | 01/25/2023

Już w marcu odbędzie się Konkurs Instrumentalny pt. „Co Ci w duszy gra?”.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży z terenu miasta i gminy Witnica.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE?

Aby wziąć udział w konkursie, należy zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić formularz zgłoszenia – te dostępne są w zakładce „Lubuskie Konfrontacje Lubuskie 2023”, którą znajdziesz  TUTAJ. Na zgłoszenia czekamy do 1 marca!

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się podczas Koncertu muzycznego, który odbędzie się 7 marca w godzinach popołudniowych w Małym Centrum Kopernika „SOWA” w Witnicy. Koncert połączony zostanie prezentacją wokalistów, którzy wystąpią w ramach Konkursu Wokalnego, organizowanego również w ramach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych.

DALSZE ETAPY KONKURSU

Eliminacje Miejskie wyłonią Uczestników, którzy otrzymają nominacje do wzięcia udziału w kolejnych etapach Lubuskich Konfrontacji Artystycznych:

1. Eliminacje Miejskie – 7 marca, Miejski Dom Kultury w Witnicy
  2. Eliminacje Powiatowe – 20 marca, KCK (Kostrzyński Dom Kultury)”Kręgielnia”/ Kostrzyn nad Odrą  Przejdź do strony organizatora
  3. Finał Wojewódzki – 16 kwietnia, Zbąszynecki Ośrodek Kultury Przejdź do strony organizatora

Serdecznie zapraszamy!